
11,9 €
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 13 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δοχείο κρεμοσάπουνου από την εταιρεία Rainbow σε λευκό χρώμα με ασημί λεπτομέρεια και μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιου σετ για μία ολοκληρωμένη διακόσμηση στο μπάνιο σας.
| Τοποθέτηση | Όρθια |
|---|---|
| Ρύθμιση | Με αντλία |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 10 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 17 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Rainbow |




Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Όρθιο, με αντλία, διάμετρος
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Όρθιο, με αντλία, διάμετρος
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
126×9×43 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα