
Dispenser Μπάνιου 650ml (Φ7x25) Pam & Co 100-903 Matt Mint
Με αντλία
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δοχείο κρεμοσάπουνου με κίτρινη αντλία από την εταιρεία Pam & Co. Κατασκευασμένο από ημιδιάφανο πλαστικό υλικό και με χωρητικότητα 650ml. Ελληνικής κατασκευής. Η κατασκευάστρια εταιρεία Pam & Co παρέχει 10ετή εγγύηση ορθής χρήσης των προϊόντων.
| Ρύθμιση | Με αντλία |
|---|---|
| Width | 26 cm |
| Depth | 8 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Pam & Co |

Με αντλία
Σε απόθεμα
Με αντλία
Σε απόθεμα

Με αντλία
Σε απόθεμα
Με αντλία
Σε απόθεμα
Με αντλία
Σε απόθεμα
Με αντλία
Σε απόθεμα
Με αντλία
Σε απόθεμα
Με αντλία
Σε απόθεμα
Με αντλία
Σε απόθεμα
Με αντλία
Σε απόθεμα


Με αντλία
Σε απόθεμα
Όρθιο, με αντλία, διάμετρος
Σε απόθεμα
Όρθιο, ανέπαφο, διάμετρος

Με αντλία


Όρθιο, με αντλία



Όρθιο, με αντλία, διάμετρος
Σε απόθεμα

Επιτοίχιο, με αντλία


Με αντλία
Σε απόθεμα






Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
49×20×20 εκ, γωνιακό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα