
27 €
Dispenser Μπάνιου 650ml (Φ7x25) Pam & Co 100-903 Matt Mint
Με αντλία
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δοχείο κρεμοσάπουνου με καφέ αντλία από την εταιρεία Pam & Co. Κατασκευασμένο από ημιδιάφανο πλαστικό υλικό και με χωρητικότητα 650ml. Ελληνικής κατασκευής. Η κατασκευάστρια εταιρεία Pam & Co παρέχει 10ετή εγγύηση ορθής χρήσης των προϊόντων.
| Ρύθμιση | Με αντλία |
|---|---|
| Width | 26 cm |
| Depth | 8 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Pam & Co |

Με αντλία
Σε απόθεμα
Με αντλία
Σε απόθεμα

Με αντλία
Σε απόθεμα
Με αντλία
Σε απόθεμα
Με αντλία
Σε απόθεμα
Με αντλία
Σε απόθεμα
Με αντλία
Σε απόθεμα
Με αντλία
Σε απόθεμα
Με αντλία
Σε απόθεμα
Με αντλία
Σε απόθεμα


Με αντλία
Σε απόθεμα









Με αντλία
Σε απόθεμα








15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα



7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα




120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα