
Dispenser Μπάνιου 650ml (Φ7x25) Pam & Co 100-903 Matt Mint
Με αντλία
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 27 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δοχείο κρεμοσάπουνου με εκρού αντλία από την εταιρεία Pam & Co. Κατασκευασμένο από ημιδιάφανο πλαστικό υλικό και με χωρητικότητα 650ml. Ελληνικής κατασκευής. Η κατασκευάστρια εταιρεία Pam & Co παρέχει 10ετή εγγύηση ορθής χρήσης των προϊόντων.
| Ρύθμιση | Με αντλία |
|---|---|
| Width | 26 cm |
| Depth | 8 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Χρώμα | Εκρού |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Pam & Co |

Με αντλία
Σε απόθεμα
Με αντλία
Σε απόθεμα

Με αντλία
Σε απόθεμα
Με αντλία
Σε απόθεμα
Με αντλία
Σε απόθεμα
Με αντλία
Σε απόθεμα
Με αντλία
Σε απόθεμα
Με αντλία
Σε απόθεμα
Με αντλία
Σε απόθεμα
Με αντλία
Σε απόθεμα


Με αντλία
Σε απόθεμα
Όρθιο, με αντλία, διάμετρος
Σε απόθεμα
Όρθιο, ανέπαφο, διάμετρος

Με αντλία



Όρθιο, με αντλία



Όρθιο, με αντλία, διάμετρος
Σε απόθεμα

Επιτοίχιο, με αντλία


Με αντλία
Σε απόθεμα





Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
49×20×20 εκ, γωνιακό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα