
Dispenser Μπάνιου 650ml (Φ7x25) Pam & Co 100-903 Matt Mint
Με αντλία
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 28 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δοχείο κρεμοσάπουνου από την εταιρεία Spirella σε λευκό χρώμα. Είναι κατασκευασμένο από γυαλί. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιου σετ για μία ολοκληρωμένη διακόσμηση στο μπάνιο σας.
| Τοποθέτηση | Όρθια |
|---|---|
| Ρύθμιση | Με αντλία |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 10 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spirella |

Με αντλία
Σε απόθεμα
Όρθιο, με αντλία, διάμετρος
Σε απόθεμα
Με αντλία
Σε απόθεμα

Με αντλία
Σε απόθεμα
Με αντλία
Σε απόθεμα

Με αντλία
Σε απόθεμα
Με αντλία

Όρθιο, ανέπαφο, διάμετρος

Με αντλία
Σε απόθεμα
Με αντλία
Σε απόθεμα
Με αντλία
Σε απόθεμα
Με αντλία
Σε απόθεμα
Όρθιο, με αντλία

Με αντλία
Σε απόθεμα
Με αντλία
Σε απόθεμα


Με αντλία
Σε απόθεμα

Όρθιο, με αντλία, διάμετρος
Σε απόθεμα

Όρθιο, με αντλία, διάμετρος
Σε απόθεμα

Επιτοίχιο, με αντλία

Με αντλία
Σε απόθεμα






15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
126×9×43 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
15×72×38 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα

120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα