
Πιάτο Φαγητού Ρηχό (Φ27) Estia Antique 07-21740
Πορσελάνη
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 2,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πιάτο γλυκού/φρούτου με εκρού φόντο και tropical σχέδιο σε πράσινες-μπλε-μπεζ αποχρώσεις, ιδανικό για φρούτα ή σνακ. Είναι κατασκευασμένο από πορσελάνη κατάλληλη για τρόφιμα που συμβάλλει στην διατήρηση της θερμοκρασίας του περιεχομένου για περισσότερη ώρα. Η μη πορώδης επιφάνεια δεν απορροφά υγρασία ή οσμές. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Ποικιλία | Για γλυκά |
|---|---|
| Σχήμα | Στρογγυλά |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 19 cm |
| Depth | 19 cm |
| Height | 19 cm |
| Total weight | 0.33 kg |
| Material | Πορσελάνινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, βαθύ, 18

Μοντέρνο, βαθύ, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα