
Πιάτο Φρούτου (Φ19) S-D Bota 188972
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πορσελάνινο ρηχό πιάτο φαγητού με μοντέρνο tropical σχέδιο φοίνικες σε μπεζ χρώμα και μαύρες λεπτομέρειες. Ιδανικό για να απολαύσετε το φαγητό σας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 34 cm |
| Depth | 29 cm |
| Height | 29 cm |
| Total weight | 0.75 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Πορσελάνινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Σετ, 4

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Βαθύ, πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Σετ, 4, κεραμικό



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα


Πορσελάνη

Μοντέρνο, για γλυκά, στρογγυλό
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, 4



Σετ, 4, κεραμικό

Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα

Σετ, ρηχό, 4

Μοντέρνο, πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Ρουστίκ , πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαθύ, πορσελάνη
Σε απόθεμα

Πορσελάνη
Σε απόθεμα



Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα