
Πιάτο Φαγητού Ρηχό (Φ26) S-D Bota 188971
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πορσελάνινο πιάτο φρούτου - γλυκού με μοντέρνο tropical σχέδιο φοίνικες σε μπεζ χρώμα και μαύρες λεπτομέρειες. Ιδανικό για να απολαύσετε το φρούτο ή το γλυκό σας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 32 cm |
| Depth | 21 cm |
| Height | 22 cm |
| Total weight | 0.35 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Πορσελάνινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Σετ, 4, κεραμικό

Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Σετ, 4







Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ, 4, κεραμικό

Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ, 4, κεραμικό

Βαθύ, πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Οβάλ, κεραμικό
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα



Σετ
Σε απόθεμα

Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα