
Πιάτο Φρούτου (Φ19) S-D Palme Green 154821B
Πορσελάνη
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ρηχό πιάτο φαγητού σε λευκό χρώμα, με πράσινη λεπτομέρεια και tropical σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από πορσελάνη. Συνδυάστε το με το πιάτο φρούτου του ίδιου σχεδίου.
| Υλικό | Πορσελάνη |
|---|---|
| Width | 27 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 0.8 kg |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Material | Πορσελάνινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα

Βαθύ, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα

Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα

Πορσελάνη

Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρηχό, στρογγυλό
Σε απόθεμα

Σετ, ρηχό, 12
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, για γλυκά, στρογγυλό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ, σκανδιναβικό, 4


Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρηχό
Σε απόθεμα
Οβάλ, κεραμικό, διάμετρος
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

12

Μοντέρνο, ρηχό, πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα


176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα