
Πιάτο Φαγητού Ρηχό (Φ26) S-D Palme Green 154819B
Πορσελάνη
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ρηχό πιάτο φρούτου ή γλυκού σε λευκό χρώμα, με πράσινη λεπτομέρεια και tropical σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από πορσελάνη. Συνδυάστε το με το ρηχό πιάτο φαγητού του ίδιου σχεδίου.
| Υλικό | Πορσελάνη |
|---|---|
| Width | 20 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 0.38 kg |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Material | Πορσελάνινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα



Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Βαθύ, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα

Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, 12
προς αποστολή σε 1 ημέρα


Κεραμικό
Σε απόθεμα

Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Σετ, σκανδιναβικό, 4

Κεραμικό
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, ρηχό
Σε απόθεμα

Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρηχό, πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Σετ, ρηχό, 4

Σετ, για γλυκά, στρογγυλό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα