
Πιάτο Φρούτου (Φ20) S-D Tropical Boudoir 194964
Κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ρηχό πιάτο φαγητού με tropical σχέδιο στο χρώμα της τερακότας. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Width | 28 cm |
| Depth | 28 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.605 kg |
| Χρώμα | Τερακότα |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Κεραμικό
Σε απόθεμα





Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα

Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα

Βαθύ, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, 12
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Για γλυκά, άτυπο, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρηχό, πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Βαθύ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, στρογγυλό, κεραμικό

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Ρηχό
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
