
Πιάτο Φαγητού Ρηχό (Φ27) Kutahya Porselen Mood-P03 Green
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 3,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πιάτο ρηχό με μοντέρνο σχέδιο σε μπλε-λευκό χρώμα και κόκκινες λεπτομέρειες. Είναι κατασκευασμένο από πορσελάνη κατάλληλη για τρόφιμα που συμβάλλει στην διατήρηση της θερμοκρασίας του περιεχομένου για περισσότερη ώρα. Η μη πορώδης επιφάνεια δεν απορροφά υγρασία ή οσμές. Ιδανικό για το καθημερινό τραπέζι αλλά και για πιο επίσημες περιστάσεις. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Ποικιλία | Ρηχά |
| Σχήμα | Στρογγυλά |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Χρώμα | Μπλέ |
| Width | 27 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 27 cm |
| Total weight | 0.8 kg |
| Material | Πορσελάνινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βαθύ, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, βαθύ, 18

Μοντέρνο, βαθύ, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα