
Πίνακας Με Κορνίζα (80x60) Espiel YFA112
80×80 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 80×80 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 62,12 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακας τοίχου από την εταιρεία Espiel σε μπεζ χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Ο καμβάς είναι υφασμάτινος. Η κορνίζα είναι κατασκευασμένη από ξύλο σε φυσική απόχρωση. Ιδανικός πίνακας για να διακοσμήσει μοναδικά όποιο τοίχο του σπιτιού σας επιθυμείτε. Τοποθετήστε τον σε ένα κενό τοίχο του σπιτιού σας και γεμίστε τον ζωντάνια.
| Πλάτος: | 80 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 80 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 80 cm |
| Depth | 3 cm |
| Height | 80 cm |
| Total weight | 4 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |

80×80 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
3×50 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο


70×50 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

3×50 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

70×50 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
80×100 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο

Χαρτί
Σε απόθεμα





Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο


36×70 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα



Ξύλο



Ξύλο

Αφηρημένα
Σε απόθεμα



Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα



18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα