
Κουρτίνα από προπλυμένο λινό, Tojos
Λινό
Διαστάσεις 42×27 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα με εκρού φόντο και φλοράλ σχέδιο σε μπεζ-πράσινες αποχρώσεις. Είναι κατασκευασμένη από ύφασμα 98% polyester - 2% λινό μέτριας σκίασης που επιτρέπει στο φως να περνάει στον χώρο. Στο επάνω μέρος διαθέτει τρουκς με διάμετρο 4cm για εύκολη τοποθέτηση. Συνδυάστε το χρώμα και το ύφος της κουρτίνας με τον χώρο σας και ανανεώστε την διακόσμησή του.
| Πλάτος: | 42 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
| Υλικό | Λινό |
|---|---|
| Width | 42 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.945 kg |
| Χρώμα | Πράσινο,Μπεζ |
| Material | 98% Polyester 2% Λινό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Λινό


Μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
27×2 εκ
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, πολυεστέρας, λουλουδάτος
προς αποστολή σε 5 ημέρες

45×26 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
140×26 εκ, πολυεστέρας, λουλουδάτος
Σε απόθεμα
27×44 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Λινό
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λουλουδάτος
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
140×27 εκ, πολυεστέρας, λινό
Σε απόθεμα

Λινό
Σε απόθεμα

Συσκότισης, μονόχρωμος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα


Σατέν
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Λινό
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα