
Κουρτίνα (140x240) Με Τρουκς L-C Ilona 1627850
140×26 εκ, πολυεστέρας, λουλουδάτος
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 140×26 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα με υφή λινού και φλοράλ σχέδιο σε πετρόλ-μπεζ αποχρώσεις. Είναι κατασκευασμένη από ύφασμα 100% polyester χαμηλής σκίασης που επιτρέπει άπλετο φως να περνάει στον χώρο. Στο επάνω μέρος έχει τρουκς κρεμάσματος με διάμετρο 4cm για εύκολη τοποθέτηση. Συνδυάστε το χρώμα και το ύφος της κουρτίνας με τον χώρο σας και ανανεώστε την διακόσμησή του.
| Πλάτος: | 140 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 26 εκ |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| Μοτίβα | Λουλουδάτο |
| Χρώμα | Μπλέ |
| Width | 42 cm |
| Depth | 26 cm |
| Height | 15 cm |
| Total weight | 0.408 kg |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

140×26 εκ, πολυεστέρας, λουλουδάτος
Σε απόθεμα
Βαμβάκι



Βαμβάκι
Σε απόθεμα

45×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα


Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Λινό

42×27 εκ, λινό
Σε απόθεμα
27×44 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα


Συσκότισης, μονόχρωμος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


27×8 εκ
Σε απόθεμα
45×28 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα




27×2 εκ
Σε απόθεμα

Λινό
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
21×78×21 εκ, παιδικά κρεβάτια ταξιδίου, με ρόδες
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα