
Κουρτίνα (140x280) Με Τρουκς L-C Aqualis 1612987
140×27 εκ, πολυεστέρας, συσκότισης
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 140×27 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα μέτριας σκίασης με εκρού φόντο και φλοράλ σχέδιο σε πράσινο χρώμα. Είναι κατασκευασμένη από ύφασμα 98% polyester - 2% λινό με πιστοποίηση Oeko-Tex, που εγγυάται ότι το προϊόν είναι απαλλαγμένο από επιβλαβείς χημικές ουσίες. Στο επάνω μέρος διαθέτει τρουκς κρεμάσματος με διάμετρο 4cm για εύκολη τοποθέτηση. Συνδυάστε το χρώμα και το ύφος της κουρτίνας με τον χώρο σας και ανανεώστε την διακόσμησή του.
| Πλάτος: | 140 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
| Υλικό | Πολυεστέρας, Λινό |
|---|---|
| Μοτίβα | Λουλουδάτο |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Width | 42 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.92 kg |
| Material | 98% Polyester 2% Λινό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

140×27 εκ, πολυεστέρας, συσκότισης
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
28×43 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, συσκότισης

27×2 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Συσκότισης
Σε απόθεμα
45×26 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Λινό
Σε απόθεμα
Συσκότισης
Σε απόθεμα
Λινό

Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Λινό

Λινό
Σε απόθεμα
27×2 εκ
Σε απόθεμα
Λινό

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Συσκότισης
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λινό


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
