
Κουρτίνα (140x260) Με Τρουκς L-C Aqualis 1612986
140×27 εκ, πολυεστέρας, λινό
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 140×27 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα μέτριας σκίασης με εκρού φόντο και φλοράλ σχέδιο σε πράσινο χρώμα. Είναι κατασκευασμένη από ύφασμα 98% polyester - 2% λινό και έχει πιστοποίηση Oeko-Tex, που εγγυάται ότι το προϊόν είναι απαλλαγμένο από επιβλαβείς χημικές ουσίες. Στο επάνω μέρος διαθέτει τρουκς κρεμάσματος με διάμετρο 4cm για εύκολη τοποθέτηση. Συνδυάστε το χρώμα και το ύφος της κουρτίνας με τον χώρο σας και ανανεώστε την διακόσμησή του.
| Πλάτος: | 140 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
| Υλικό | Πολυεστέρας, Λινό |
|---|---|
| Τύπος | Συσκότισης |
| Μοτίβα | Λουλουδάτο |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Width | 42 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.97 kg |
| Material | 98% Polyester 2% Λινό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

140×27 εκ, πολυεστέρας, λινό
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
28×43 εκ
Σε απόθεμα

42×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, συσκότισης

Συσκότισης
Σε απόθεμα
27×2 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Λινό
Σε απόθεμα
45×26 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Συσκότισης
Σε απόθεμα
Λινό

Λινό

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Λινό
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λινό

Συσκότισης
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Λινό

27×2 εκ
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Μοντέρνο

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
28×43 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

21×78×21 εκ, παιδικά κρεβάτια ταξιδίου, με ρόδες
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
