
Κουρτίνα από προπλυμένο λινό, Tojos
Λινό
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα μέτριας σκίασης σε ιβουάρ χρώμα με καφέ μοντέρνο σχέδιο, κατάλληλη για όλους τους χώρους του σπιτιού. Είναι κατασκευασμένη από 100% βαμβάκι και διαθέτει 8 ενσωματωμένα τρουκς διαμέτρου 4cm για εύκολη τοποθέτηση. Το ύφασμα είναι μέτριας σκίασης που επιτρέπει ελάχιστο φως να μπει στο χώρο. Διακοσμήστε την σε όποιο χώρο του σπιτιού σας επιθυμείτε και δημιουργήστε ένα ξεχωριστό στυλ.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Width | 27 cm |
| Depth | 7 cm |
| Height | 39 cm |
| Total weight | 0.85 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Λινό


27×2 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λουλουδάτος
προς αποστολή σε 5 ημέρες

42×27 εκ, λινό
Σε απόθεμα
27×44 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, μονόχρωμος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Πολυεστέρας, μονόχρωμος
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Πολυεστέρας, λουλουδάτος
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Βαμβάκι
Σε απόθεμα


Πολυεστέρας
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Βαμβάκι, πολυεστέρας, λουλουδάτος
προς αποστολή σε 5 ημέρες
27×5 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα


Πολυεστέρας



Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, πολυεστέρας, λουλουδάτος
προς αποστολή σε 5 ημέρες

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Λινό
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
45×28 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Σατέν
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα