
Αλέκιαστο Τραπεζομάντηλο (140x240) L-C Gipsy 1723031
Ζακάρ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 42×23 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Παραλληλόγραμμο τραπεζομάντηλο σε μπεζ χρώμα με εκρού λεπτομέρειες και φλοράλ σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από 70% Polyester - 10% Βαμβάκι - 8% Βισκόζη - 7% Πολυαμίδιο - 1% Ακρυλικό με υφή λινού και πιστοποίηση Oeko-Tex, που εγγυάται ότι το προϊόν είναι απαλλαγμένο από επιβλαβείς χημικές ουσίες. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της διακόσμησής σας για να δώσετε στον χώρο σας το στυλ που επιθυμείτε.
| Πλάτος: | 42 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 23 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Ποικιλία | Τραπεζομάντηλο |
| Width | 42 cm |
| Depth | 23 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.687 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | 70% Polyester 10% Βαμβάκι 8% Βισκόζη 7% Πολυαμίδιο 1% Ακρυλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ζακάρ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, ορθογώνιο, τετράγωνο


37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
43×23 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Με επεξεργασία τεφλόν, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



24×3 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, τραπεζομάντηλο

23×2 εκ, ζακάρ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Με επεξεργασία τεφλόν, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
37×29 εκ, ζακάρ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, λινό, ζακάρ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
37×29 εκ, λινό, ζακάρ
Σε απόθεμα

Τετράγωνο, τραπεζομάντηλο, διακοσμητικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, στρογγυλό, βαμβάκι
Σε απόθεμα
145×180 εκ, ορθογώνιο, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
37×29 εκ
Σε απόθεμα
Pvc, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα
Ρουστίκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα