
Αλέκιαστο Τραπεζομάντηλο (140x240) L-C Doriane Natural 1723341
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 43×23 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Αλέκιαστο παραλληλόγραμμο τραπεζομάντηλο που θα χαρίσει μια φρέσκια πνοή στην κουζίνα ή την τραπεζαρία σας. Είναι κατασκευασμένο από 100% polyester σε λευκό χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Η αλέκιαστη ιδιότητά του, το καθιστούν πολύ πρακτικό και εύχρηστο για καθημερινή χρήση.
| Πλάτος: | 43 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 23 εκ |
| Ποικιλία | Τραπεζομάντηλο |
|---|---|
| Width | 43 cm |
| Depth | 23 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.54 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
36×28 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
39×2 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
10×10 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα



37×29 εκ, βαμβάκι, ζακάρ
Σε απόθεμα

Βαμβάκι

Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα






Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα