
35238 Τραπεζομάντηλο 160x265 - Florelia Gray
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάνΔιαστάσεις 42×23 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Παραλληλόγραμμο τραπεζομάντηλο σε εκρού χρώμα. Είναι κατασκευασμένο από 71% Polyester - 10% Βισκόζη - 8% Ακρυλικό- 8% Πολυαμίδιο - 2% Βαμβάκι - 1% Μαλλί με υφή λινού με πιστοποίηση Oeko-Tex, που εγγυάται ότι το προϊόν είναι απαλλαγμένο από επιβλαβείς χημικές ουσίες. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της διακόσμησής σας για να δώσετε στον χώρο σας το στυλ που επιθυμείτε.
| Πλάτος: | 42 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 23 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Ποικιλία | Τραπεζομάντηλο |
| Width | 42 cm |
| Depth | 23 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.677 kg |
| Χρώμα | Εκρού |
| Material | 71% Polyester 10% Βισκόζη 8% Ακρυλικό 8% Πολυαμίδιο 2% Βαμβάκι 1% Μαλλί |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν



37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, ζακάρ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Στρογγυλό, βαμβάκι, σατέν
Σε απόθεμα

Βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, pvc
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

140×180 εκ, ορθογώνιο, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, ζακάρ, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Λινό, τραπεζομάντηλο

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
