
Τραβέρσα (35x180) Whitegg D0306-3
36×28 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 42×23 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 18,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Παραλληλόγραμμο τραπεζομάντηλο με όψη λινού σε εκρού χρώμα. Είναι κατασκευασμένο από 92% polyester-8% λινό που το κάνει ανθεκτικό στην καθημερινή χρήση. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της διακόσμησής σας για να δώσετε στον χώρο σας το στυλ που επιθυμείτε.
| Πλάτος: | 42 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 23 εκ |
| Υλικό | Λινό |
|---|---|
| Ποικιλία | Τραπεζομάντηλο |
| Width | 42 cm, 42 cm, 42 cm, 42 cm |
| Depth | 23 cm, 23 cm, 23 cm, 23 cm |
| Height | 2 cm, 2 cm, 2 cm, 2 cm |
| Total weight | 0.555 kg, 0.555 kg, 0.555 kg, 0.555 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

36×28 εκ
Σε απόθεμα
44×23 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, pvc
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι, pvc
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
προς αποστολή σε 5 ημέρες

Λινό, τραπεζομάντηλο

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
36×26 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
36×28 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Λινό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
37×29 εκ, λινό, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Λινό, τραπεζομάντηλο


15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα

147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα