
Βαμβακερό τραπεζομάντηλο με απαλή υφή, Scénario
Βαμβάκι, ορθογώνιο, τετράγωνο
Διαστάσεις 50×29 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 19 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Runner σε μπεζ χρώμα και μοντέρνο σχέδιο από την εταιρεία Nima. Η σύνθεσή του είναι 65% polyester 35% βισκόζη. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα της συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 50 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 29 εκ |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| Σχήμα | Ορθογώνιο |
| Ποικιλία | Επιτραπέζιοι δρομείς |
| Μοτίβο | Διακοσμητικά |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 38 cm |
| Depth | 29 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Material | 65% Polyester 35% Βισκόζη |
| Κατασκευαστής | Nima |

Βαμβάκι, ορθογώνιο, τετράγωνο


Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, λινό
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, λινό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, βαμβάκι, σατέν

Βαμβάκι
Σε απόθεμα

37×29 εκ, με επεξεργασία τεφλόν, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
180×140 εκ, ορθογώνιο, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
140×240 εκ, με επεξεργασία τεφλόν, ορθογώνιο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, τραπεζομάντηλο

37×29 εκ, στρογγυλό, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Λινό, τραπεζομάντηλο

Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο

Βαμβάκι



38×27 εκ, βαμβάκι, pvc
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, λινό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ορθογώνιο, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα