
Κουτί Αποθήκευσης (30x20x15) Z-L Bars 13360
Διαστάσεις 15×30×20 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 11,99 €
Ιστορικό τιμών
- 31/3/2026 - 11,99 €
- 24/3/2026 - 11,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Περιγραφή προϊόντος
Κουτί αποθήκευσης σε μπεζ χρώμα κατασκευασμένο από ξύλο πεύκου. Μπορείτε να το χρησιμοποιήσετε σε ένα ράφι για να αποθηκεύετε μικροπράγματα ή ακόμα και στην κουζίνα. Ιδανικό για να κρατήσει οργανωμένα τα αντικείμενά σας, δίνοντας παράλληλα μια μοντέρνα πινελιά στην διακόσμηση σας. Ξύλο με πιστοποίηση FSC. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα της σειράς για ολοκληρωμένο αποτέλεσμα. Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.
Διαστάσεις
| Πλάτος: | 30 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 20 εκ |
| Υψος: | 15 εκ |
Προδιαγραφές
| Width | 30 cm, 30 cm, 30 cm, 30 cm |
|---|---|
| Depth | 20 cm, 20 cm, 20 cm, 20 cm |
| Height | 15 cm, 15 cm, 15 cm, 15 cm |
| Total weight | 0.937 kg, 0.937 kg, 0.937 kg, 0.937 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |
Σας προτείνουμε


Μεταλλικό μπαούλο, Masa

Ξύλινο μπαούλο με λαβές
Τα καλύτερα προϊόντα από Spitishop

Στόρι (60x180) L-C Lagune 1950276
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Καθρέφτης Μπάνιου Με Led - Ντουλάπι & Ενσωματωμένες Πρίζες (80x16.5x60) Vasagle BBK134W01
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Καθρέφτης Μπάνιου Με Ντουλάπι & Ράφι (56.5x13x58.5) Vasagle LHC003Y01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Παιδική Σκηνή A-S Pop Up Pink 174150A
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Τρόλεϊ/Ραφιέρα 5 Θέσεων (Φ30x90) Estia Μαύρο 01-21245
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κονσόλα Εισόδου (100x30x80) Vasagle LNT016Y57
Σε απόθεμα
Κορνίζα Τοίχου 10 Θέσεων (58.5x49.2) A-S Kyle 173868
Ξύλο
Σε απόθεμα
Σεντόνια Υπέρδιπλα (Σετ) Nef-Nef Homeware Worian Mauve
Σε απόθεμα
Πύργος Εκμάθησης Montessori (51x51x90) A-S Observation Tower 174249
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Κουρτίνα (140x295) Με Τρέσα Gofis Home Maisy Beige AW26 507/06
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Κουρτίνα (135x240) Με Τρουκς A-S Paxta Celadon 201931B
Σε απόθεμα
Μπουφές (100x35x75) Vasagle LSC099K02
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
Αλέκιαστο Τραπεζομάντηλο (140x180) Whitegg Z160
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Κουρτίνα (300x295) Με Τρέσα Gofis Home Maisy White AW26 507/05
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ράφι Τοίχου (80x20x3.8) Vasagle LWS28BX
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Πτυσσόμενη Κούνια Παιδική (131x80x125) Bebe Stars Cow Blue 021-181
Σε απόθεμα
Πορτατίφ A-S Alma Black 178956
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Σκαμπό Μπαρ Με Πλάτη (Σετ 2τμχ) Vasagle LBC026B01V2
Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα