
Κουτιά Αποθήκευσης (Σετ 3τμχ) Songmics RYFB03LG
9×41×31 εκ, με καπάκι, στοιβαζόμενο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 15×40×30 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουτί αποθήκευσης σε μπεζ χρώμα κατασκευασμένο από ξύλο πεύκου. Μπορείτε να το χρησιμοποιήσετε σε ένα ράφι για να αποθηκεύετε μικροπράγματα ή ακόμα και στην κουζίνα. Ιδανικό για να κρατήσει οργανωμένα τα αντικείμενά σας, δίνοντας παράλληλα μια μοντέρνα πινελιά στην διακόσμηση σας. Ξύλο με πιστοποίηση FSC. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα της σειράς για ολοκληρωμένο αποτέλεσμα. Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.
| Πλάτος: | 40 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 30 εκ |
| Υψος: | 15 εκ |
| Τρόπος κλεισίματος | Χωρίς καπάκι |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 40 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 15 cm |
| Total weight | 1.432 kg |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

9×41×31 εκ, με καπάκι, στοιβαζόμενο
Σε απόθεμα
Ξύλο

Ξύλο


8×40×27 εκ, χωρίς καπάκι, σετ
Σε απόθεμα


Ξύλο





Πλαστικό

Με καπάκι, ξύλο

Ξύλο

Σετ
Σε απόθεμα
32×36×35 εκ, στοιβαζόμενο, πλαστικό
Σε απόθεμα
15×28×24 εκ, χωρίς καπάκι, ξύλο
Σε απόθεμα
11×26×18 εκ, λευκά είδη, χαρτί
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Με καπάκι
Σε απόθεμα
18×34×25 εκ, χαρτί, διάμετρος
Σε απόθεμα
25×37×27 εκ, χωρίς καπάκι, λευκά είδη

1×77×12 εκ
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα