
Κουτιά Αποθήκευσης (Σετ 6τμχ) Songmics RFB230X01
11×30×30 εκ, με καπάκι, σετ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 9×41×31 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουτιά αποθήκευσης σε σετ 3 τεμαχίων από την εταιρεία Songmics. Είναι κατασκευασμένα εξωτερικά από γκρι συνθετικό ύφασμα non woven που αναπνέει και εσωτερικά από χαρτόνι για να κρατάνε το σχήμα τους. Διαθέτουν καπάκια και μπορείτε να τα χρησιμοποιήσετε σαν αποθηκευτικό χώρο σε ράφια. Έχουν λαβές για εύκολη μεταφορά. Ιδανικά για να κρατήσουν οργανωμένα τα αντικείμενά σας δίνοντας παράλληλα μια μοντέρνα πινελιά στην διακόσμηση σας. Όταν δεν χρησιμοποιούνται, μπορούν να διπλωθούν και να αποθηκευτούν για εξοικονόμηση χώρου.
| Πλάτος: | 41 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 31 εκ |
| Υψος: | 9 εκ |
| Τρόπος κλεισίματος | Με καπάκι |
|---|---|
| Ιδιότητες | Στοιβαζόμενο |
| Σετ | Ναί |
| Υλικό | Χαρτί |
| Χρώμα | Γκρί |
| Width | 41 cm |
| Depth | 31 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 2.55 kg |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Songmics |

11×30×30 εκ, με καπάκι, σετ
Σε απόθεμα
32×36×35 εκ, στοιβαζόμενο, πλαστικό
Σε απόθεμα
19×41×32 εκ, στοιβαζόμενο, χωρίς καπάκι
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
11×26×18 εκ, λευκά είδη, χαρτί
Σε απόθεμα
10×31×31 εκ, στοιβαζόμενο, χωρίς καπάκι
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
32×36×35 εκ, στοιβαζόμενο, χωρίς καπάκι
Σε απόθεμα
15×40×30 εκ, χωρίς καπάκι, ξύλο
Σε απόθεμα



Με καπάκι, σετ
Σε απόθεμα
32×30×17 εκ
Σε απόθεμα
9×50×27 εκ, με καπάκι, σετ
Σε απόθεμα
1×77×12 εκ
Σε απόθεμα
Σετ, ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ, λευκά είδη

23×42×35 εκ, με καπάκι, διάμετρος

10×31×31 εκ, με καπάκι, στοιβαζόμενο
Σε απόθεμα

9×50×27 εκ, με καπάκι, σετ
Σε απόθεμα
2×32×32 εκ
Σε απόθεμα
Σετ

Σετ, ξύλο
Σε απόθεμα



25×37×27 εκ, χωρίς καπάκι, λευκά είδη


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
