
Κουτιά Αποθήκευσης (Σετ 4τμχ) Songmics RLB022Y02V1
9×50×27 εκ, με καπάκι, σετ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 10×31×31 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουτιά αποθήκευσης σε σετ 6 τεμαχίων με μοντέρνο σχεδιασμό από την εταιρεία Songmics. Είναι κατασκευασμένα εξωτερικά από μαύρο συνθετικό ύφασμα non woven που αναπνέει και εσωτερικά από χαρτόνι για να κρατάνε το σχήμα τους. Η μπροστινή μεριά είναι καφέ με εφέ ξύλου (Rustic Brown). Μπορείτε να τα χρησιμοποιήσετε σαν αποθηκευτικό χώρο σε ράφια. Ιδανικά για να κρατήσουν οργανωμένα τα αντικείμενά σας, δίνοντας παράλληλα μια μοντέρνα πινελιά στην διακόσμηση σας. Όταν δεν χρησιμοποιούνται, μπορούν να διπλωθούν και να αποθηκευτούν για εξοικονόμηση χώρου. Μέγιστο βάρος αντοχής ανά κουτί: 3kg.
| Πλάτος: | 31 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 31 εκ |
| Υψος: | 10 εκ |
| Ιδιότητες | Στοιβαζόμενο |
|---|---|
| Τρόπος κλεισίματος | Χωρίς καπάκι |
| Σετ | Ναί |
| Υλικό | Χαρτί |
| Χρώμα | Καφέ |
| Width | 31 cm |
| Depth | 31 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 3.38 kg |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Songmics |

9×50×27 εκ, με καπάκι, σετ
Σε απόθεμα



9×50×27 εκ, με καπάκι, σετ
Σε απόθεμα
11×30×30 εκ, με καπάκι, σετ
Σε απόθεμα
32×36×35 εκ, στοιβαζόμενο, χωρίς καπάκι
Σε απόθεμα

32×36×35 εκ, στοιβαζόμενο, πλαστικό
Σε απόθεμα
30×30×4 εκ, χωρίς καπάκι, ξύλο
Σε απόθεμα




23×42×35 εκ, με καπάκι, λευκά είδη

Με καπάκι, σετ
Σε απόθεμα

23×42×35 εκ, με καπάκι, διάμετρος

Χαρτί
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Σετ, ξύλο
Σε απόθεμα
15×30×20 εκ, χωρίς καπάκι, ξύλο
Σε απόθεμα




Σετ
Σε απόθεμα
Με καπάκι, σετ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καπάκι, σετ
Σε απόθεμα
9×41×31 εκ, με καπάκι, στοιβαζόμενο
Σε απόθεμα

1×77×12 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα