
Κουτιά Αποθήκευσης (Σετ 6τμχ) Songmics RFB230X01
11×30×30 εκ, με καπάκι, σετ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 32×36×35 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Στοιβαζόμενα ράφια αποθήκευσης - παπουτσοθήκη 10 θέσεων από την εταιρεία Songmics. Είναι κατασκευασμένη από πλαστικό υλικό σε μαύρο χρώμα. Μπορείτε να τοποθετήσετε 10 ζευγάρια παπούτσια ή αν είναι πιο ογκώδη μπορείτε να αφαιρέσετε ένα ράφι για να χωρέσουν. Αποτελείται από 10 ράφια που το καθένα έχει διάσταση 32εκ.Μx30εκ.Πx15εκ.Υ. Εκτός από παπουτσοθήκη μπορεί να χρησιμοποιηθεί για την αποθήκευση ρούχων κ.α. Είναι αδιάβροχη και καθαρίζεται εύκολα με ένα πανάκι. Μπορείτε να τοποθετήσετε όλα τα ράφια μαζί ή ξεχωριστά. Μέγιστο βάρος αντοχής ανά κουτί: 3 kg. *Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο.*
| Πλάτος: | 36 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 35 εκ |
| Υψος: | 32 εκ |
| Ιδιότητες | Στοιβαζόμενο |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Width | 36 cm |
| Depth | 35 cm |
| Height | 32 cm |
| Total weight | 6.31 kg |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Songmics |

11×30×30 εκ, με καπάκι, σετ
Σε απόθεμα
10×31×31 εκ, στοιβαζόμενο, χωρίς καπάκι
Σε απόθεμα
9×50×27 εκ, με καπάκι, σετ
Σε απόθεμα
9×41×31 εκ, με καπάκι, στοιβαζόμενο
Σε απόθεμα
Σετ, ξύλο
Σε απόθεμα
32×36×35 εκ, στοιβαζόμενο, χωρίς καπάκι
Σε απόθεμα


9×50×27 εκ, με καπάκι, σετ
Σε απόθεμα


11×26×18 εκ, λευκά είδη, χαρτί
Σε απόθεμα
19×41×32 εκ, στοιβαζόμενο, χωρίς καπάκι
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
25×37×27 εκ, χωρίς καπάκι, λευκά είδη




23×42×35 εκ, με καπάκι, λευκά είδη

Πλαστικό



10×34×34 εκ, σετ
Σε απόθεμα

16×48×34 εκ, με καπάκι, σετ
Σε απόθεμα

15×40×30 εκ, χωρίς καπάκι, ξύλο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα