
Κουτί Αποθήκευσης (35x25x18) Z-L Boho 15189
18×35×25 εκ, ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 16×30×20 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουτί αποθήκευσης με boho σχέδιο μακραμέ. Είναι κατασκευασμένο από ξύλο paulownia σε μπεζ χρώμα. Διαθέτει λαβές για εύκολη μεταφορά. Μπορείτε να το χρησιμοποιήσετε σε ένα ράφι για να αποθηκεύετε μικροπράγματα ή ακόμα και στην κουζίνα. Ιδανικό για να κρατήσει οργανωμένα τα αντικείμενά σας, δίνοντας παράλληλα μια μοντέρνα πινελιά στην διακόσμηση σας.
| Πλάτος: | 30 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 20 εκ |
| Υψος: | 16 εκ |
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 30 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 16 cm |
| Total weight | 0.406 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

18×35×25 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Στοιβαζόμενο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Σετ, ξύλο
Σε απόθεμα
3×25×7 εκ
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα

25×37×27 εκ, χωρίς καπάκι, λευκά είδη


Σετ
Σε απόθεμα
Σετ

Σετ, λευκά είδη



15×40×30 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Σετ, ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
5×42×30 εκ, στοιβαζόμενο
Σε απόθεμα

14×32×22 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Σετ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καπάκι, σετ, ξύλο
Σε απόθεμα
Χαρτί

13×14-28×14-28 εκ, στοιβαζόμενο, χωρίς καπάκι



Σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα