
Κουτί Αποθήκευσης (31x31x30) F-V Non Woven Beige 130062
37×33×2 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 15×28×24 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουτί αποθήκευσης σε μπεζ χρώμα κατασκευασμένο από ξύλο paulownia. Μπορείτε να το χρησιμοποιήσετε σε ένα ράφι για να αποθηκεύετε μικροπράγματα ή ακόμα και στην κουζίνα. Ιδανικό για να κρατήσει οργανωμένα τα αντικείμενά σας, δίνοντας παράλληλα μια μοντέρνα πινελιά στην διακόσμηση σας.
| Πλάτος: | 28 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 24 εκ |
| Υψος: | 15 εκ |
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 28 cm |
| Depth | 24 cm |
| Height | 15 cm |
| Total weight | 0.428 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

37×33×2 εκ
Σε απόθεμα
Με καπάκι, σετ, ξύλο
Σε απόθεμα
1×77×12 εκ
Σε απόθεμα

Με καπάκι, σετ
Σε απόθεμα
29×28×21 εκ, σετ
Σε απόθεμα


23×34×18 εκ
Σε απόθεμα

Με καπάκι, σετ
Σε απόθεμα


13×14-28×14-28 εκ, στοιβαζόμενο, χωρίς καπάκι

Με καπάκι, πλαστικό
Σε απόθεμα
23×42×35 εκ, με καπάκι, διάμετρος

Με καπάκι, σετ
Σε απόθεμα

36×15×2 εκ
Σε απόθεμα


Στοιβαζόμενο



Με καπάκι, σετ
Σε απόθεμα




1×36×15 εκ
Σε απόθεμα
3×25×7 εκ
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα


Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα