
Κουτί Για Τσάι (31x19x9) Estia 01-27025
10×31×20 εκ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθι αποθήκευσης κατασκευασμένο από ξύλο bamboo σε φυσική απόχρωση. Μπορείτε να το χρησιμοποιήσετε σαν αποθηκευτικό χώρο σε ένα ράφι ή σε όποιο σημείο του σπιτιού επιθυμείτε.
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 31 cm |
| Depth | 2 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 1.06 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Bamboo |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

10×31×20 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
2×30×30 εκ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Με καπάκι, σετ
Σε απόθεμα
Στοιβαζόμενο

Ξύλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Με καπάκι, πλαστικό
Σε απόθεμα
Με καπάκι, σετ
Σε απόθεμα

Με καπάκι, σετ
Σε απόθεμα
2×30×30 εκ
Σε απόθεμα
13×35×30 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Με καπάκι, ξύλο



Με καπάκι, σετ, ξύλο
Σε απόθεμα
Στοιβαζόμενο

Πλαστικό
Σε απόθεμα

Με καπάκι, πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
4×28×10 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα




15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα






Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα