
Βοηθητικό Τραπεζάκι Με Ενσωματωμένες Πρίζες & USB (40x30x62) Vasagle LET356B02
13×43×34 εκ, μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 43×35×35 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βοηθητικό τραπεζάκι με μοντέρνα αισθητική και σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό (magnesia) το οποίο είναι ανθεκτικό και σχετικά ελαφρύ υλικό, σε κίτρινο χρώμα με γυαλιστερό φινίρισμα. Ιδανικό για τοποθέτηση στο σαλόνι ή σε οποιοδήποτε άλλο χώρο σας ταιριάζει. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Πλάτος: | 35 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 35 εκ |
| Υψος: | 43 εκ |
| Σχήμα τραπεζιού | Στρογγυλό |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Width | 35 cm |
| Depth | 35 cm |
| Height | 43 cm |
| Total weight | 5.8 kg |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

13×43×34 εκ, μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×43×34 εκ, μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα



18×35×53 εκ
Σε απόθεμα
9×58×46 εκ, στρογγυλό
Σε απόθεμα
9×63×53 εκ, τετράγωνο
Σε απόθεμα
9×69×39 εκ, ορθογώνιο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
10×60×53 εκ, στρογγυλό, μοντέρνο
Σε απόθεμα
96×5×33 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
46×39×39 εκ, στρογγυλό, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
11×58×41 εκ, ορθογώνιο, μοντέρνο
Σε απόθεμα
40×41×41 εκ, στρογγυλό, μοντέρνο
Σε απόθεμα

43×43×25 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
10×43×33 εκ, στρογγυλό, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, μοντέρνο
Σε απόθεμα
6×40×49 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

9×58×46 εκ, στρογγυλό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
15×25×67 εκ
Σε απόθεμα
9×61×55 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα