
vidaXL Βοηθητικό Τραπέζι με Ρόδες Λευκό 40x30x63,5 εκ. Επεξεργ. Ξύλο
Ξύλο, με ρόδες, ανατολίτικο
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Με μια ματιά Βοηθητικό τραπεζάκι με μοντέρνο ύφος σε μαύρο χρώμα με ματ φινίρισμα. ΕΙδανικό για τοποθέτηση στο σαλόνι και σε οποιοδήποτε άλλο χώρο σας ταιριάζει.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 9 cm |
| Depth | 40 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 2.75 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο, με ρόδες, ανατολίτικο

Ξύλο, με ρόδες, ανατολίτικο

Ξύλο, με ρόδες, ανατολίτικο

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο, με ρόδες, ανατολίτικο

Ξύλο, με ρόδες, ανατολίτικο

Ξύλο

Ξύλο


Ξύλο

Ξύλο, ανατολίτικο

Ξύλο, με ρόδες, ανατολίτικο

19×61×61 εκ, στρογγυλό, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο, με ρόδες, ανατολίτικο

Ξύλο, ανατολίτικο

Ξύλο, με ρόδες, ανατολίτικο

Ξύλο, βιομηχανικό

Ξύλο

Ξύλο, ανατολίτικο

Ξύλο, βιομηχανικό

Ξύλο, ανατολίτικο

60×39×39 εκ, στρογγυλό, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο, με ρόδες, ανατολίτικο

Ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ρουστίκ , ξύλο

Ξύλο

Μοντέρνο, ξύλο

Ξύλο, ανατολίτικο

Ξύλο, ανατολίτικο

Ορθογώνιο, ξύλο

Ξύλο

Ξύλο, με ρόδες, ανατολίτικο

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα


220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα