
ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ ΤΡΑΠΕΖΑΚΙ ΓΩΝΙΑΣ Fylliana FL167 ΜΠΡΟΝΖΕ ΧΡΩΜΑ 47x49εκ 167-124-016
49×47 εκ, στρογγυλό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Με μια ματιά Στρογγυλά τραπεζάκια σε μαύρο χρώμα με μοντέρνο σχεδιασμό από την εταιρεία Vasagle. Το κάτω μέρος τους μπορεί να χρησιμοποιηθεί σαν αποθηκευτικός χώρος για βιβλία, περιοδικά κ.α. Ιδανικά για το σαλόνι ή οποιοδήποτε άλλο χώρο σας ταιριάζουν. Μπορούν να δημιουργήσουν μαζί μια σύνθεση ή να τα χρησιμοποιήσετε μεμονωμένα. Τα προϊόντα έρχονται αμοντάριστα και συναρμολογούνται βάσει οδηγιών.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Με αποθηκευτικό χώρο | Ναί |
| Width | 58 cm |
| Depth | 56 cm |
| Height | 14 cm |
| Total weight | 8.1 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Γυάλινο,Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Vasagle |

49×47 εκ, στρογγυλό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα









9×58×46 εκ, στρογγυλό
Σε απόθεμα

39×47×42 εκ, άτυπα, ξύλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
65×42 εκ, στρογγυλό, βάθος
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
56×46×46 εκ, τετράγωνο, μοντέρνο

9×69×39 εκ, ορθογώνιο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

85×60×40 εκ, ορθογώνιο, καρυδιά
Σε απόθεμα
9×61×55 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Στρογγυλό

6×15×48 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
46 εκ, ⌀ 40 εκ, στρογγυλό, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
40 εκ, ⌀ 33 εκ, στρογγυλό, βιομηχανικό
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

46 εκ, ⌀ 40 εκ, στρογγυλό, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
