
Ζεύγος Μαξιλαροθήκες (52x72) Nef-Nef Homeware Basic Γαλάζιο
22×15 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 35×15 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό μαξιλάρι σε τυρκουάζ χρώμα με εκρού ρίγες και τη φράση “LA PISCINE” σε σομόν χρώμα. Το εξωτερικό ύφασμα είναι κατασκευασμένο από 100% polyester με επεξεργασία που επιτρέπει στο νερό να γλιστράει χωρίς να διεισδύσει στο υλικό ενώ το εσωτερικό γέμισμα είναι από πολυεστερική βάτα. Διαθέτει φερμουάρ για να αφαιρείται η γέμιση και να πλένεται. Ιδανικό για να διακοσμήσει τον κήπο ή το μπαλκόνι σας καθώς αποπνέει καλοκαιρινή, resort αισθητική και χαλαρότητα. Ύφασμα με πιστοποίηση OEKO-TEX. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιου σετ για ολοκληρωμένη διακόσμηση του εξωτερικού σας χώρου.
| Πλάτος: | 35 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 15 εκ |
| Σχήμα | Ορθογώνιο |
|---|---|
| Κούμπωμα μαξιλαροθηκών | Με φερμουάρ |
| Μοτίβο | Ρίγες |
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
| Χρώμα | Μπλέ |
| Width | 35 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 75 cm |
| Total weight | 0.56 kg |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

22×15 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
30×40 εκ, ορθογώνιος, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
22×15 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×15 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, τετράγωνος, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×15 εκ
Σε απόθεμα
Σατέν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
31×25 εκ, βαμβάκι, σατέν
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, ορθογώνιος, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
22×15 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι, ρίγες
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×15 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα