
Διακοσμητική Μαξιλαροθήκη (45x45) Whitegg D0300
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×45 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική μαξιλαροθήκη από την εταιρεία Whitegg σε λευκό φόντο με πράσινο-μπλε φλοράλ σχέδιο. Το σχέδιο είναι κεντητό. Έχει σύνθεση από 100% βαμβάκι που προσφέρει απαλότητα και ανθεκτικότητα. Ιδανική για να διακοσμήσετε το σαλόνι ή την κρεβατοκάμαρά σας.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 45 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 20 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Λευκό,Πράσινο |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

45×45 εκ
Σε απόθεμα

Ορθογώνιος, μονόχρομος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα






45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα

45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×50 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι

45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
27×4 εκ
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα