
Χριστουγεννιάτικη Μαξιλαροθήκη (45x45) Whitegg XR46
45×45 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×45 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική μαξιλαροθήκη από την εταιρεία Whitegg με λευκό φόντο και έθνικ κέντημα σε πορτοκαλί και χακί αποχρώσεις. H πίσω όψη είναι μονόχρωμη. Είναι κατασκευασμένη από 100% polyester. Κλείνει με φερμουάρ. Συνδυάστε το χρώμα και το ύφος της μαξιλαροθήκης με τον χώρο σας και ανανεώστε την διακόσμηση του.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 45 εκ |
| Κούμπωμα μαξιλαροθηκών | Με φερμουάρ |
|---|---|
| Width | 45 cm |
| Depth | 45 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.2 kg |
| Χρώμα | Πορτοκαλί,Χακί |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

45×45 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα




45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα


45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα


45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

45×45 εκ, βαμβάκι, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, μοντέρνο, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×30 εκ, βαμβάκι, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, τετράγωνος, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα

45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
10×2 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

75×5 εκ, ύφασμα, κλασικά παράθυρα
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα