
Πίνακας (40x60) Estheti 755-12090
60×40 εκ, ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 116×75 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακας τοίχου με κορνίζα που θα χαρίσει μοναδικό ύφος στο χώρο σας. Ο πίνακας είναι κατασκευασμένος από ξύλο πεύκου σε εκρού χρώμα με tropical σχέδιο σε μπεζ αποχρώσεις. Το κάδρο και η πλάτη του πίνακα είναι από ξύλο MDF_Ε1 σε εκρού χρώμα. Ιδανικός πίνακας για να διακοσμήσετε το χώρο σας.
| Πλάτος: | 75 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 116 εκ |
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 75 cm |
| Depth | 5 cm |
| Height | 116 cm |
| Total weight | 6.002 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

60×40 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Νεκρής φύσης
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Λουλούδια
Σε απόθεμα




Χαρτί
Σε απόθεμα



100×100 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

3×51 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα



72×52 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Λουλούδια, αφηρημένα
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα




Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα

47×27 εκ
Σε απόθεμα