
Πίνακας (100x100) Estheti 755-12026
100×100 εκ, ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 100×100 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακας τοίχου από την εταιρεία Estheti σε μπεζ φόντο με γαλάζιες λεπτομέρειες και φλοράλ σχέδιο. Ο καμβάς είναι υφασμάτινος και η πλάτη του πίνακα από ξύλο. Ιδανικός πίνακας για να διακοσμήσει μοναδικά όποιο τοίχο του σπιτιού σας επιθυμείτε. Τοποθετήστε τον σε ένα κενό τοίχο του σπιτιού σας και γεμίστε τον ζωντάνια.
| Πλάτος: | 100 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 100 εκ |
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 100 cm |
| Depth | 3 cm |
| Height | 100 cm |
| Total weight | 2.17 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Estheti |

100×100 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Χαρτί
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα





Λουλούδια
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα
Χαρτί
Σε απόθεμα

Σετ, λουλούδια
Σε απόθεμα




Λουλούδια
Σε απόθεμα



Λουλούδια
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα


Χαρτί
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα