
Πίνακας (100x100) Estheti 755-12025
100×100 εκ, ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 100×100 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακας τοίχου από την εταιρεία Estheti σε μπεζ φόντο με γαλάζιες λεπτομέρειες και φλοράλ σχέδιο. Ο καμβάς είναι υφασμάτινος και η πλάτη του πίνακα από ξύλο. Ιδανικός πίνακας για να διακοσμήσει μοναδικά όποιο τοίχο του σπιτιού σας επιθυμείτε. Τοποθετήστε τον σε ένα κενό τοίχο του σπιτιού σας και γεμίστε τον ζωντάνια.
| Πλάτος: | 100 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 100 εκ |
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 100 cm |
| Depth | 3 cm |
| Height | 100 cm |
| Total weight | 2.17 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Estheti |

100×100 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Χαρτί
Σε απόθεμα










Χαρτί, claude monet
Σε απόθεμα
Λουλούδια
Σε απόθεμα
Χαρτί
Σε απόθεμα










Λουλούδια
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα




Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα