
Ρολόι Τοίχου (Φ38) K-M NB1240000
Μοντέρνο, επιτοίχια, μέταλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ρολόι τοίχου με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από αλουμίνιο σε ροζ χρώμα με λευκές λεπτομέρειες. Λειτουργεί με 1 AA μπαταρία (δεν περιλαμβάνεται). Ιδανικό για να το τοποθετήσετε σε οποιονδήποτε χώρο του σπιτιού και να δώσει στυλ στον τοίχο σας αλλά και πρακτικότητα στην καθημερινότητά σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Τοποθέτηση | Επιτοίχια |
| Υλικό | Μέταλο |
| Είδος | Αναλογικό |
| Σχήμα | Στρογγυλό |
| Για ποιόν χώρο του σπιτιού | Για το σαλόνι |
| Χρώμα | Ρόζ |
| Width | 30 cm |
| Depth | 5 cm |
| Height | 33 cm |
| Total weight | 0.617 kg |
| Material | Αλουμίνιο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, επιτοίχια, μέταλο
Σε απόθεμα

Επιτοίχια, πλαστικό
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Επιτοίχια, πλαστικό
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα

Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ξύλο
Σε απόθεμα

Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Μέταλο, αναλογικό, στρογγυλό
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, πλαστικό, για την κουζίνα
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, επιτοίχια
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, επιτοίχια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Επιτοίχια
Σε απόθεμα

Επιτοίχια, γυαλί
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα