
Ρολόι Τοίχου (Φ58.2x4.3) Estheti 753-13028
Επιτοίχια, ρέτρο, ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ρολόι τοίχου μεγάλο από την εταιρεία Estheti σε μαύρο-μπεζ χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από ξύλο. Λειτουργεί με 1 AA μπαταρία η οποία δεν περιλαμβάνεται. Ιδανικό να τοποθετηθεί σε όλους τους χώρους του σπιτιού ή στο γραφείο.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Τοποθέτηση | Επιτοίχια |
| Υλικό | Ξύλο |
| Είδος | Αναλογικό |
| Σχήμα | Στρογγυλό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Width | 60 cm |
| Depth | 60 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Επιτοίχια, ρέτρο, ξύλο
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, πλαστικό, για την κουζίνα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, επιτοίχια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, πλαστικό, για την κουζίνα
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Επιτοίχια

Επιτοίχια, στρογγυλό
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Επιτοίχια

Επιτοίχια

Επιτοίχια, πλαστικό, για την κουζίνα
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Επιτοίχια

Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Επιτοίχια


Επιτοίχια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Αυτοκόλλητα, επιτοίχια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Επιτοίχια

Επιτοίχια

Επιτοίχια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Επιτοίχια

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα