
Ρολόι Τοίχου Mdf Γκρι 32εκ.
Επιτοίχια
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ρολόι τοίχου με μοντέρνο σχέδιο, σε εκρού απόχρωση και λευκές λεπτομέρειες. Κατασκευασμένο από πλαστικό υλικό που θα δώσει μια στυλάτη πινελιά στον τοίχο του σπιτιού σας. Λειτουργεί με μια μπαταρία AA.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Τοποθέτηση | Επιτοίχια |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Width | 10 cm, 10 cm, 10 cm, 10 cm |
| Depth | 15 cm, 15 cm, 15 cm, 15 cm |
| Height | 1 cm, 1 cm, 1 cm, 1 cm |
| Total weight | 2 kg, 2 kg, 2 kg, 2 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Επιτοίχια
Σε απόθεμα

Επιτοίχια, πλαστικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα


Επιτοίχια, πλαστικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Επιτοίχια

Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Επιτοίχια


Επιτοίχια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Επιτοίχια
Σε απόθεμα

Επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα

Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Επιτοίχια, πλαστικό
προς αποστολή σε 1 ημέρα


Επιτοίχια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Επιτοίχια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Παράδοση δωρεάν
Επιτοίχια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Επιτοίχια

Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Βιομηχανικό, ανατολίτικο

Επιτοίχια, γυαλί
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Επιτοίχια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

15×88 εκ
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα