
Δίσκος Διακόσμησης (58x28x5) Estheti 819-00458
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δίσκος διακόσμησης από την εταιρεία Estheti σε ασημί χρώμα με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένος από μεταλλικό υλικό. Ιδανικός για την τραπεζαρία ή το σαλόνι, μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να αναδείξει τη διακόσμηση του χώρου σας, είτε με την τοποθέτηση μικρών αντικειμένων, είτε ως κεντρικό διακοσμητικό στοιχείο.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο, Ανατολίτικο |
|---|---|
| Width | 45 cm |
| Depth | 25 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 0.7 kg |
| Χρώμα | Ασημί |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Με καπάκι, πλαστικό
Σε απόθεμα
Πιατέλες, πορσελάνη, στρογγυλή
Σε απόθεμα
Πορσελάνη, ανατολίτικο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Τετράγωνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Δίσκοι, μοντέρνο, οβάλ

Δίσκοι, μοντέρνο, οβάλ


Τετράγωνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Γυαλί


Πορσελάνη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, γυαλί, ανατολίτικο

Μοντέρνο, ξύλο, οβάλ

Τετράγωνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Πιατέλες, πορσελάνη, στρογγυλή
Σε απόθεμα

Γυαλί


Μοντέρνο, οβάλ, γυαλί
Σε απόθεμα
Ξύλο

Ξύλο

Δίσκοι, ξύλο, άτυπη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο

Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Δίσκοι, μοντέρνο, οβάλ

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα