
23,99 €
Δίσκοι Διακόσμησης (Σετ 2τμχ) A-S Elya 204019
Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πλατώ σερβιρίσματος από την εταιρεία Espiel σε εκρού χρώμα. Είναι κατασκευασμένο από ξύλο Παυλώνιας που είναι ελαφρύ, ανθεκτικό στην υγρασία και την συχνή χρήση. Ιδανικό για να σερβίρετε μικρούς μεζέδες ή τυριά στην μέση του τραπεζιού σας. Πλένεται στο χέρι.
| Ποικιλία | Δίσκοι |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Σχήμα | Άτυπα |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 71 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.31 kg |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Με καπάκι, γυαλί
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, πλαστικό, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
