
120 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Περιστερφόμενο πλατώ σερβιρίσματος με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από γυαλί με εφέ μαρμάρου. Είναι περιστρεφόμενο για να βολέψετε τους καλεσμένους σας στο σερβίρισμα. Ιδανικό πλατώ για να σερβίρετε μικρούς μεζέδες ή τυριά στην μέση του τραπεζιού σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Γυαλί |
| Width | 32 cm |
| Depth | 32 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 1.01 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |


Με καπάκι, πλαστικό
Σε απόθεμα




Μοντέρνο, πορσελάνη
Σε απόθεμα




Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Πορσελάνη, ανατολίτικο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, οβάλ, γυαλί
Σε απόθεμα

Τετράγωνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Γυαλί

Μοντέρνο, σκανδιναβική




Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Τετράγωνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Γυαλί
Σε απόθεμα


Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Τετράγωνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα



7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα

13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα