
Διακοσμητικό Βάζο (17.6x14.3x38) Estheti 752-20401
Κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό βάζο από την εταιρεία Estheti σε γκρι χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να τοποθετήσετε μέσα λουλούδια ή μόνο του σαν διακοσμητικό. Τοποθετήστε το στο σαλόνι, την τραπεζαρία ή σε οποιοδήποτε άλλο σημείο για να το διακοσμήσετε.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Width | 21 cm |
| Depth | 17 cm |
| Height | 17 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Κεραμικό, στρογγυλό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Κεραμικό

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Επιτραπέζια βάζα, κεραμικό, άτυπο
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό


Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Κεραμικό, τερακότα

Κεραμικό

Κεραμικό

Κεραμικό


Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα

13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
100×200×5 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα