
Βάζο Sphere Square Big, Κεραμικό, Λευκό, 43,5 x 17 x 33,5cm, 101 COPENHAGEN
Κεραμικό
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό βάζο από την εταιρεία Estheti σε λευκό χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να τοποθετήσετε μέσα λουλούδια ή μόνο του σαν διακοσμητικό. Τοποθετήστε το στο σαλόνι, την τραπεζαρία ή σε οποιοδήποτε άλλο σημείο για να το διακοσμήσετε.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Width | 21 cm |
| Depth | 17 cm |
| Height | 17 cm |
| Total weight | 0.88 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Κεραμικό

Κεραμικό, στρογγυλό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Κεραμικό

Κεραμικό

Επιτραπέζια βάζα, γυαλί και κρύσταλλο, άτυπο

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Επιτραπέζια βάζα, κεραμικό, άτυπο
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Κεραμικό, τερακότα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό, τερακότα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό, τερακότα

Κεραμικό

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό


Κεραμικό

Κεραμικό

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα

13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
100×200×5 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα