
13,28 €
Διακοσμητικό Βάζo (21x14.5x22.5) A-S Olm 196735
Κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό βάζο με ανάγλυφο σχέδιο και μοντέρνο στυλ. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό σε λευκό χρώμα. Ιδανικό για το σαλόνι, την τραπεζαρία ή οποιονδήποτε άλλο χώρο επιθυμείτε να διακοσμήσετε και να δώσετε στυλ.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Width | 21 cm |
| Depth | 5 cm |
| Height | 25 cm |
| Total weight | 0.95 kg |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό, τερακότα

Κεραμικό, τερακότα


Κεραμικό
Σε απόθεμα








Πέτρα

Κεραμικό
Σε απόθεμα



Κεραμικό

Κεραμικό

Κεραμικό, τερακότα



Πλαστικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό



Πλαστικό
Σε απόθεμα


Κεραμικό

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
18×35×53 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα