
Table Vase S Line Λευκό κεραμικό S3060-0091
Κεραμικό
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 15,2 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό βάζο από την εταιρεία Estheti σε λευκό χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να τοποθετήσετε μέσα λουλούδια ή μόνο του σαν διακοσμητικό. Τοποθετήστε το στο σαλόνι, την τραπεζαρία ή σε οποιοδήποτε άλλο σημείο για να το διακοσμήσετε.
| Είδος βάζου | Επιτραπέζια βάζα |
|---|---|
| Υλικό | Κεραμικό |
| Σχήμα | Άτυπο |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 17 cm |
| Depth | 6 cm |
| Height | 22 cm |
| Total weight | 0.88 kg |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό, τερακότα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Κεραμικό, στρογγυλό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό, τερακότα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Επιτραπέζια βάζα, γυαλί και κρύσταλλο, άτυπο

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό, τερακότα

Κεραμικό

Κεραμικό, τερακότα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Κεραμικό

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Κεραμικό

Κεραμικό

Επιτραπέζια βάζα, γυαλί και κρύσταλλο, άτυπο

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
100×200×5 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα